Bezprzewodowe wieże i głośniki – gwarancja udanej imprezy

Designerskie głośniki bezprzewodowe – hit 2016
15 czerwca 2016
Głośniki bezprzewodowe Bluetooth
Nowoczesne głośniki Bluetooth do telefonu
23 sierpnia 2016
Pokaż wszystkie

Bezprzewodowe wieże i głośniki – gwarancja udanej imprezy

Planujecie ze znajomymi imprezę w plenerze i zastanawiacie się, jak rozwiązać problem związany z brakiem prądu? Jeśli martwicie się, że brak ulubionej muzyki zepsuje wam nastroje zobaczcie, jakie możliwości dają bezprzewodowe głośniki Bluetooth i wieże przenośne – dzięki nim dobra muzyka w najwyższej jakości będzie zawsze tam, gdzie jest potrzebna.

Bezprzewodowe wieże są lekkie, mają wytrzymałą obudowę, są stabilne i funkcjonalne w związku z czym zabranie ich ze sobą w plener nie stanowi żadnego problemu. Wieże z akumulatorem posiadają silne głośniki, które gwarantują głośny i wysokiej jakości dźwięk. Dzięki trzeciej membranie – subwooferowi możesz cieszyć się efektem przestrzennego dźwięku gdziekolwiek jesteś a wbudowane akumulatory gwarantują dobrą zabawę przy ulubionej muzyce przez wiele godzin.

Nowoczesne wieże bezprzewodowe

Wieża przenośna – niezbędna na każdej imprezie

Doskonale wiesz, jak wiele kłopotu mogą sprawić kable i przedłużacze rozciągnięte po domu i ogrodzie tylko po to, abyś mógł posłuchać radia czy muzyki na spotkaniach rodzinnych czy imprezach z przyjaciółmi. Bezprzewodowe wieże rozwiązują problem w zupełności – możesz postawić je w dowolnym miejscu i cieszyć się świetnym brzmieniem.

Wieże przenośne są bardzo łatwe w obsłudze – możesz korzystać z pilota lub znajdującego się na nich panelu, aby ustawiać głośność i inne funkcje. W dowolnej chwili możesz zmienić źródło muzyki – korzystaj do woli z funkcji łączenia się przez Bluetooth z innymi urządzeniami, skorzystaj z karty Micro SD lub kabla, aby słuchać tego, na co akurat masz ochotę.

Wieże przenośne z funkcją Bluetooth

Jeśli nie masz przy sobie żadnych plików MP3 zawsze możesz włączyć dowolną stację radiową – wieże przenośnie mają wmontowaną antenę gwarantującą dobrej jakości odbiór fal radiowych i możliwość zapamiętywania stacji.

Dodatkowe świetlne efekty RGB wież i głośników bezprzewodowych zbudują świetny klimat na imprezie i zapewnią doskonałą zabawę.

Sprawdź ceny wszystkich WIEŻ I GŁOŚNIKÓW PRZENOŚNYCH»

Głośniki Bluetooth i karaoke to gwarancja udanej imprezy gdziekolwiek jesteś – ciesz się czystym i głębokim dźwiękiem i wspaniałą zabawą w karaoke.

Najwyższej jakości dźwięk z wież przenośnych

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz