Designerskie głośniki bezprzewodowe – hit 2016

Bezprzewodowe wieże i głośniki – gwarancja udanej imprezy
17 czerwca 2016
Pokaż wszystkie

Nowoczesne, oryginalne, stylowe i designerskie – najnowsze głośniki bezprzewodowe zachwycają nie tylko wysokiej jakości dźwiękiem, jego czystością i głośnością. To połączenie najmodniejszych trendów z nowoczesną technologią, pozwalającą na słuchanie ulubionej muzyki gdziekolwiek jesteś – nieważne, czy spędzasz czas w parku ze znajomymi, biwakujecie nad jeziorem czy chodzicie po górach. Wszędzie możesz zabrać ze sobą praktyczne, niewielkie przenośne głośniki Bluetooth i łącząc je z dowolnym sprzętem cieszyć się czystymi, głośnymi dźwiękami.

Głośniki przenośne mają obudowy z wysokiej jakości materiałów, w związku z czym są odporne na uszkodzenia czy trudne warunki. Ich kształt został tak zaprojektowany, aby doskonale sprawdzały się zarówno na biwaku jak i nad morzem czy w górach. Obudowa w odpowiedni sposób chroni sprzęt przed wpływem niekorzystnych warunków, w związku z czym możesz mieć pewność, że głośniki przetrwają każdą imprezę.

Sprawdź ceny PRZENOŚNYCH GŁOŚNIKÓW BLUETOOTH »

Małe głośniki przenośne

Głośniki Bluetooth – wysokiej jakości sprzęt audio

Bezprzewodowe głośniki Bluetooth mają doskonałe parametry, zapewniają idealnie czyste brzmienie, wysoką jakość dźwięku i odpowiednią głośność. Wystarczy sparować dowolne urządzenie z głośnikiem korzystając z Bluetooth  lub skorzystać z karty Micro SD aby w każdym miejscu cieszyć się doskonałym brzmieniem muzyki czy słuchać radia.

Bezprzewodowe głośniki  Bluetooth mają wiele funkcji: posiadają wmontowane radio FM z możliwością zapamiętywania ulubionych stacji oraz anteny zapewniające doskonały odbiór, wytrzymałe akumulatory zapewniające ich długotrwałą pracę, wyświetlacze LCD czy efekty RGB.

Praktyczne i wygodne turystyczne głośniki bezprzewodowe

Ponadto głośniki posiadają technologię Bluetooth, dzięki czemu możesz połączyć się w łatwy i szybki sposób z każdym urządzeniem mobilnym: telefonem, Iphonem, smartphonem, tabletem czy komputerem – są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami posiadającymi funkcję Bluetooth.

Przenośne głośniki Bluetooth:

  • zapewniają wysokiej jakości dźwięk i czyste brzmienie,
  • gwarantują wysoką głośność muzyki,
  • są niezwykle praktyczne – ich kształt i wielkość umożliwia zabranie ich wszędzie ze sobą,
  • mają wiele przydatnych funkcji,
  • posiadają wbudowane radio i anteny,
  • cechuje je oryginalny i modny wygląd,
  • dzięki Bluetooth możesz połączyć je z każdym urządzeniem,
  • odtwarzają pliki muzyczne MP3 z kart Micro SD, pendrive’a, odtwarzaczy MP3 i MP4, telefonów, tabletów, iPadów.

Designerskie minigłośniki przenośne

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz